Ay: Nisan 2019

Genel

Bakım Müdürleri İzmir’de buluştu

YOLDER Yönetim Kurulu Başkanı Şakir Kaya, Eurasia Rail Fuarı için İzmir’de bulunan demiryolu bakım müdürleri ile bir araya geldi. Düzenlenen toplantıda üyelerimizin sorunları masaya yatırılarak, Kurum İdari Kurulu ve Toplu İş Sözleşmesi görüşmelerine esas oluşturucak konular hakkında fikir alışverişi yapıldı. Üyelerimizin beklentilerini yansıtacak nihai talep listesinin oluşturulması konusunda  görüş birliğine varıldı.

Devamı
Genel

Ulaştırma Memur-Sen Başkanı Çalışkan’dan YOLDER’e ziyaret

Ulaştırma Memur-Sen Genel Başkanı Kenan Çalışkan, İzmir programı kapsamında YOLDER Yönetim Kurulu Başkanı Şakir Kaya’yı ziyaret etti. Ulaştırma Memur-Sen Genel Başkan Yardımcıları ile İzmir Şube Başkanı Ahmet Özdemir’in de katıldığı ziyarette Yönetim Kurulu Başkanımız Şakir Kaya, Sayın Çalışkan’a YOLDER üyelerinin sorun ve beklentilerini iletti.

Devamı
Genel

Demiryolcular Euroasia Rail Fuarı’nda buluştu

YOLDER Yönetim Kurulu Üyeleri 10-12 Nisan 2019 tarihleri arasında Fuar İzmir’de düzenlenen ve dünyanın en büyük demiryolu fuarlarından biri olarak bilinen Eurasia Rail Fuarı’na katıldı. Fuar ziyaretleri kapsamında Demiryolu Düzenleme Genel Müdürü Sayın Recep Bilgin Bekem ile bir araya gelen YOLDER Yönetim Kurulu Başkanı Şakir Kaya, Sağlık ve Psikoteknik Yönergesi’nin son durumu hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Devamı