YOLDER Yönetimi TCDD Genel Müdürü Ali İhsan Uygun’u ziyaret etti

TCDD Genel Müdürlüğü’nde yaşanan görev değişimlerinin ardından Ankara’ya kapsamlı bir ziyaret gerçekleştiren YOLDER Yönetim Kurulu Başkanı Şakir Kaya ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Suat Ocak, 21 Haziran 2019 Cuma günü TCDD Genel Müdürü Sayın Ali İhsan Uygun, Bakım Dairesi Başkanı Sayın Ersoy Ankara, Başkan Yardımcısı Sayın Uğur Açıkgöz, İnsan Kaynakları Dairesi Başkanı Sayın Mustafa Gediz, Atama Şube Müdürü Sayın Ergünay Meşe ve Bakım Dairesi İnsan Kaynakları Müdürü Sayın Menduh Türk ile bir araya geldi.

Yoğun programına rağmen YOLDER’e geniş zaman ayıran TCDD Genel Müdürü Sayın Ali İhsan Uygun’u makamında ziyaret eden YOLDER Yönetimi, görüşmeden memnun ayrıldı. Hat Bakım Onarım Memuru, Yol ve EST Sürveyanları ve Şefleri, Mühendis unvanında görev yapan üyelerimiz ile Tekniker ve Teknisyen üyelerimizin sorun ve beklentilerinin aktarıldığı ziyarette Genel Müdürümüz Uygun’un Bakım Dairesi’nden gelen bir yönetici olarak YOLDER’e desteğini esirgemeyeceğini belirtmesi büyük memnuniyetle karşılandı.

YOLDER Yönetim Kurulu, Genel Müdürümüz Uygun’un ardından TCDD Bakım Dairesi Başkanı Sayın Ersoy Ankara ile de verimli bir görüşme gerçekleştirdi. Bakım Dairesi ile ilgili, tüm çalışanların beklentilerine cevap verecek hedeflerini YOLDER ile paylaşan Başkan Ankara, personel sorunlarının YOLDER aracılığı ile kendilerine ulaştırılmasını beklendiğini, bu nedenle YOLDER’in bu süreçte aktif görev almasını istediğini belirtti.

TCDD Bakım Dairesi Başkan Yardımcısı Sayın Uğur Açıkgöz ile de bir araya gelen YOLDER Yönetimi, EST Şefliklerinin sorunları hakkında verimli bir görüşme gerçekleştirdi.

YOL SÜRVEYANLIĞI İÇİN GÖREVDE YÜKSELME SINAVI AÇILACAK

YOLDER Yönetim Kurulu Başkanı Şakir Kaya ve Başkan Yardımcısı Suat Ocak, TCDD İnsan Kaynakları Daire Başkanı Sayın Mustafa Gediz’i de makamında ziyaret etti. Görevde Yükselme sınavının Ekim ayında açılmasının planlandığını belirten Gediz, YOLDER’in talebini karşılayacak düzeyde hat bakım onarım memurunun yol sürveyanı olmasının önünü açacaklarını söyledi. Gediz, YOLDER’in takipçisi olduğu diğer konularda da desteklerini esirmeyeceğini belirtti.

İnsan Kaynakları Dairesi’ne gerçekleştirilen ziyarette Atama Şube Müdürü Sayın Ergünay Meşe ve Bakım Dairesi İnsan Kaynakları Müdürü Sayın Menduh Türk ile de personel sorunları ve beklentileri üzerine kapsamlı görüşmeler gerçekleştirildi.