YOLDER Yönetimi görev dağılımı yaptı

YOLDER Yönetim Kurulu üyeleri 23 Ekim 2021 Cumartesi günü çevrimiçi olarak düzenlenen Yönetim Kurulu Toplantısı’nda bir araya geldi. Toplantıda yeni dönemde izlenecek yol haritası görüşülürken, Yönetim Kurulu Üyelerinin görev dağılımı da yapıldı. Buna göre, Yönetim Kurulu Başkanlığına Şakir Kaya, Başkan Yardımcılığına Mesut Kuşçu, Genel Sekreterlik görevine Tarkan Erdemir, Saymanlığa ise Emre Yiğit seçildi. Metin Güneş Örgütlenme Genel Sekreteri olarak görev alırken, Musa Bedir Eğitim ve Sosyal İşlerden Sorumlu Yönetim Kurulu üyesi seçildi. Şahin Azim, Nebi Çoban ve Barış Tilkioğlu’nun da Yönetim Kurulu Üyeleri olarak her türlü çalışmaya destek vermesi karara bağlandı.

YOLDER Denetim Kurulu Üyeleri de kendi aralarında görev dağılımı gerçekleştir. Hasan Yıldız Denetim Kurulu Başkanı olarak görev alırken, Sezgin Sevinç ve Uğur Şahin Denetim Kurulu Üyesi olarak görev yapacak.

SANDIK KURULMASI İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLANACAK

Yönetim Kurulu toplantısında YOLDER’i daha da güçlendirecek çalışmalar üzerinde duruldu. Öncelikli olarak YOLDER’in temsil gücünü daha da artıracak yeni üye kazanımlarına hız verilmesine karar verilirken, sadece YOLDER üyelerinin katılabileceği denetlenebilir, şeffaf ve hesap verebilir bir sandık kurulması için çalışmalara başlanması kararlaştırıldı.

Genel

YOLDER 5. Olağan Genel Kurul’u toplandı

Tweet Demiryolu Bakım Personeli Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği’nin (YOLDER) 5. Olağan Genel Kurulu, TCDD 3. Bölge Müdürlüğü Sanat Galerisi’nde toplandı. Yeni yönetim ve denetim kurullarının belirlendiği Genel Kurul’a dernek üyelerinin yanı sıra sendika ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileri de katıldı. YOLDER’in 5. Olağan Genel Kurul toplantısı 16 Ekim 2021 Cumartesi günü İzmir’de gerçekleşti. Genel Kurul’a […]

Devamı
Genel

YOLDER Yönetimi Cemal Yaşar Tangül’ü ziyaret etti

Tweet YOLDER Yönetim Kurulu Başkanı Ferhat Demirci ve Yönetim Kurulu Üyesi Şakir Kaya, TCDD 3.Bölge Müdürlüğü görevine atanan Sayın Cemal Yaşar Tangül’ü makamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

Devamı
Genel

YOLDER YÖNETİMİ TCDD GENEL MÜDÜRÜ METİN AKBAŞ’I ZİYARET ETTİ

Tweet YOLDER Yönetim Kurulu Başkanı Ferhat Demirci ve Yönetim Kurulu Üyesi Şakir Kaya, göreve yeni atanan TCDD Genel Müdürü Sayın Metin Akbaş’ı 15 Eylül 2021 tarihinde makamında ziyaret etti. YOLDER Yönetimi, uzun yıllar TCDD içinde başarılı görevlere imza atarak Genel Müdür olan Sayın Akbaş’a yeni görevinde başarılar diledi, yeni dönemde yapılacak çalışmalar hakkında istişarelerde bulundu.

Devamı