YOLDER Yönetimi yol haritasını çizdi

YOLDER LOGOYOLDER 4.Olağan Genel Kurulu’nda kabul edilen tüzük değişikliğinin Dernekler İl Müdürlüğü tarafından onaylanmasıyla 9 kişiden oluşan yeni Yönetim Kurulu ilk toplantısını gerçekleştirdi. YOLDER Genel Merkezi’nde 3 Kasım 2018 Cumartesi günü gerçekleşen Yönetim Kurulu toplantısında Derneğin öncelikli olarak yapacağı çalışmalar ve izlenecek yol haritası görüşüldü.

Hat bakım onarım memurlarının yol sürveyanı olabilmesi, yol bakım müdürlerinin genel sorunları ve yol bakım şefliği sınavında başarılı olup atanamayan personelin durumuna yönelik çözümler öncelikli çalışma konuları olarak belirlenirken, hukuki konularda üyelere destek verilmesi ve genel işleyiş ile ilgili aksaklıkların giderilmesi konusunda da çalışmalara hızla devam edilmesi kararı alındı.

Tüzük değişikliğinin onaylanmasıyla Demiryolu Bakım Personeli Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği adıyla faaliyetine devam edecek olan YOLDER’in logosunda değişiklik yapılması için de çalışmalar tamamlandı. Bakım personelinin tamamını kucaklayan YOLDER’in kurumsal yüzü olan logosunda da tüm Bakım Dairesi’ni temsil edecek görsel düzenlemeler yapıldı.

 

IMG_20181103_164443